дивись, тут щось будується
Дизайн сайту наздоганяє. Ще не наздогнав (оце все ⤱ тимчасово). Тим часом, я вже можу викладати те, що дуже проситься у світ.

В роботі:

Долучайтесь, потрібна допомога: будь-які вільні руки. Особливо: художники, програмісти. Не соромтесь, навіть меленькі внески мають велике значення.

На цьому сайті я хочу зібрати свої пояснення, творчі доробки та роздуми.

Знання про інтернет, програми та інформаційну безпеку можна перекладати з технічної мови на звичну. Але в той же час можна розповідати казки цього світу - ті феномени про які зазвичай не знають за межами професійної спільноти. Я хочу писати і про те і про інше.
Крім того що це буде цікаво мені, це може бути корисно іншим: на зараз україномовний інтернет бідніший за англомовний на всілякі пояснення. (Хоча штучний інтелект і реклама посилено виправляють ситуацію, я напишу про це згодом).

Також в мене накопичується багато спостережень про світ, суспільство та людей. Можливо комусь буде цікаво чи корисно "по-медитувати" на мої тексти.

І чи не найголовніше: це майданчик для опису завершених проектів, оголошення поточних та засіб комунікації. У мене назбиралось трохи технічних та творчих доробків, значно більше я хотів би реалізувати. Сподіваюсь у мене вийде налагодити робочі групи та допомогти до існуючим, бо разом ми ми сильніші.

Дописи:

Ліцензування творів та інтернет - чи правомірно тягати картинки з інтернету, де їх роздають безкоштовно, та що робити з картинками що намалював сам. А також про ліцензійних тролів.

Тут буде перелік моїх профілів, стрічок.